| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 887 مرتبه امتیاز 3   (Article Rating)
جشن گلریزان آزادی زندانیان در اداره کل ثبت اصفهان برگزار شد

جشن گلریزان آزادی زندانیان در اداره کل ثبت اصفهان برگزار شد

همزمان با ماه ضیافت ا... و در آستانه میلاد کریم اهل بیت حضرت امامحسن مجتبی(ع) مراسم جشن گلریزان به منظور مشارکت در آزادی زندانیان جرائم غیرعمدبا حضور مسؤولین قضایی و استانی، کارمندان ادارات و واحدهای ثبتی و سردفتران اسنادرسمی و ازدواج و طلاق استان و با همکاری ستاد دیه استان و عوامل اجرای برنامه تلویزیونی «یک شهر ضیافت» شبکه اصفهان، در اداره کل ثبت اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک اصفهان؛ علی بهبهانی درابتدای این مراسم با اشاره به حدیثی از حضرت علی(ع) فرصت ها را همچنان ابرهای بهاری زود گذر توصیف نمود و خاطر نشان کرد: موقعیت‌های انجام کارهای خیر زودتر ازآنچه که فکر کنیم می‌گذرد و اگر قدر آن را ندانیم قطعاً در آینده حسرت خواهیم خورد. ایشان از همکاران خود دعوت کرد تا در خصوص آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت نمایند. ایشان در ادامه با بیان اینکه میزان کمک مالی همکاران در این کار خداپسندانه مهم نیست، تأکید نمود: همکاری و مشارکت کارکنان ثبت و دفاتر اسنادرسمی با هر توان مالی و نیز نیت ایشان در این کار خیر بیشتر از هر چیز دیگری برای ما اهمیت دارد. وی با بیان مطالبی پیرامون توجه به مشکلات همنوعان، ثمره انفاق در راه خدا را رسیدن به آرامش دنیوی و اخروی عنوان نمود. مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان، از حضور مسوولین و همکاران در جشن گلریزان قدردانی نمود و یادآور شد:خانواده ثبت استان اصفهان در ماه رمضان سال گذشته نیز با کمک 115 میلیون تومانی خود زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد را فراهم و خاطره ای خوش را ازخود به یادگار گذاشت.

دکتر خسروی وفا رییس کل دادگستری استان نیز در این مراسم با تأکید بررسیدگی به امور زندانیان جرائم غیرعمد که به دلیل مسائل مالی در حبس به سر می‌برند،کمک به آزادی این افراد و حمایت از خانواده‌های ایشان را بسیار ارزشمند توصیف نمود. وی بیان داشت: خانواده ثبتی استان شامل کارمندان ادارات ثبت و سردفتران اسناد رسمی و ازدواج به عنوانی یکی از مجموعه‌های مهم دستگاه‌های قضائی که اقدام به برگزاری این مراسم ارزشمند نموده است؛ جا دارد از اهتمام مدیر کل ثبت اسناد و املاک و همکاران ایشان در بخش‌های مختلف قدردانی نمایم. ایشان ابراز امیدواری کرد:یقیناً این اقدام الگویی برای سایر ادارات و سازمان‌ها به ویژه دستگاه‌های قضائی استان قرار می‌گیرد و به عنوان یک یادگار باقی می‌ماند.

دراین جلسه که دکتر شجاعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان نیز حضور داشت: از آقای بهبهانی مدیر کل ثبت استان و کارمندان این اداره جهت برگزاری مراسم گلریزان تشکر نمود. ایشان با اشاره به اهمیت موضوع اخلاق دراجتماع، مشارکت و حضور بسیار ارزشمند مردم در برنامه‌های خیر از جمله آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را نشان دهنده بلوغ جامعه و حضور مردم در گره گشایی از کار دیگران بیان داشت. معاون استاندار اصفهان دغدغه داشتن برای رسیدگی به مشکلات دیگران را دلیل خلیفه ا... بودن انسان برشمرد و سر و سامان دادن به مسائل زندانیان جرائم مالی و غیرعمدی را دارای آثار و برکات ارزشمندی معرفی کرد.کد; 660
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 718525