| English
 
اخبار اداره کل

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

نظرات: 0 نظر نمایش: 435 مرتبه امتیاز 15   (Article Rating)
دیدار نوروزی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان همراه با مراسم گلریزان جهت کمک رسانی به هموطنان سیل زده برگزار شد

دیدار نوروزی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان همراه با مراسم گلریزان جهت کمک رسانی به هموطنان سیل زده برگزار شد
مدیر کل ثبت اسناد واملاک به مناسبت آغاز سال یکهزار و سیصد و نود و هشت شمسی با تعدادی از روسا و کارمندان واحدهای ثبتی و نیز اعضاء هیئت مدیره کانون های دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان اصفهان دیدار نمود.
به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد استان اصفهان؛ علی بهبهانی با بیان اینکه مجموعه کارکنان ادارات، دفاتر اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق همگی عضو خانواده بزرگ ثبت استان هستند؛ سال جدید را به جمع حاضر تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی و بهروزی نمود.
وی با اشاره به وقوع حادثه تأسف بار سیل در بخش هایی از کشور از جمله استان های لرستان، خوزستان و گلستان در روزهای نخستین سال 98 را اتفاقی تلخ برشمرد و خاطرنشان کرد: این واقعه آثار بسیار شدیدی را در زندگی مردم این مناطق داشته است. بهبهانی با تأکید بر اینکه ما نمی توانیم در برابر هموطنان سیل زده خود بی تفاوت باشیم، شرایط موجود در این مناطق را بسیار سخت و ناگوار عنوان کرد و بیان داشت: برخی از این عزیزان نزدیک به 72 ساعت هیچگونه غذایی استفاده ننموده اند.
مدیر کل ثبت استان اصفهان از اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل درباره امداد رسانی به مردم سیل زده سخن گفت و تشرح کرد: با توجه به حساسیت و فوریت موضوع, دو دستگاه کامیون حاوی اقلام غذایی با مشارکت خیریه امام محمدباقر(ع) اصفهان تهیه و توسط سپاه صاحب الزمان(عج) استان به مناطق ارسال شده است. وی با بیان آیاتی از قرآن کریم و روایات ائمه معصومین(ع) در باب انفاق و دستگیری از مخلوقات خدا، کمک نمودن به مردم سیل زده را موجب شاد شدن دل آنها دانست و این عمل را بسیار ارزشمند توصیف کرد. بهبهانی از همکاران خود خواست همانگونه که همیشه در کارهای خیر و خداپسندانه پیش قدم بوده اند، در حد بضاعت خویش در خصوص امدادرسانی به مردم سیل زده استان نیز با یکدیگر مشارکت نمایند.وی فراهم شدن شرایط کمک به مردمی که خانه و کاشانه آنها در حادثه سیل از بین رفته است را همچون نسیم رحمتی از سوی پروردگار دانست و بر کمک رسانی به این عزیزان تأکید کرد.
بهبهانی با ابراز خرسندی از اینکه ثبت استان اصفهان در سال 97 پیشرفت مطلوبی در مجموعه خدمات ثبتی در ابعاد متفاوت داشته است، عملکرد استان در این سال را خوب ارزیابی کرد و افزود: شاخص ها و گزارشات نشانگر این واقعیت است. وی با قدردانی از همکاران خود در واحدهای ثبتی, اظهار داشت: امیدواریم سال 98 نیز شاهد تحقق اهداف و مأموریت های سازمانی در بخش های مختلف باشیم.
مدیر کل ثبت اسناد و املاک، با اشاره به اینکه شأن نزول کار ما در ثبت بنابر آیات قرآن کریم، کتابت بالعدل است، برقراری روابط حقوقی، قضازدایی و عمل به تکالیف سازمانی در راستای خدمت به مردم شریف استان اصفهان را از اهداف مهم ثبت استان نام برد. وی بیان جایگاه ویژه استان اصفهان در کشور نقش بی بدیل مردم این استان در عرصه های مختلف انقلاب را زبان زد عنوان کرد.
مرادی رئیس هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان اصفهان نیز در بخشی از این مراسم با تبریک سال جدید جاری شدن سیل در برخی از استان های کشور را یک فاجعه انسانی و بسیار سخت تلقی کرد و از همکاری و مشارکت سردفتران اسناد رسمی در این زمینه خبر داد.
حجت الاسلام طاووسی عضو هیئت کانون دفاتر ازدواج و طلاق استان هم از مدیر کل ثبت اسناد واملاک جهت برگزاری مراسم گلریزان کمک به هموطنان سیل زده قدردانی نمود و این اقدام را باعث خیر و برکت برای همکاران دانست.

کد; 698
گروه: اطلاعیه ها

امتیاز بندی
آمار بازدید
بازدید صفحه: 779197